OŚWIETLENIE DO SALONU

04-04-2019

OŚWIETLENIE DO SALONU

 

Salon to zarówno miejsce do spotkań domowników jak i gości. W której wszyscy mają czuć się swobodnie, dzięki panującej w nim przyjaznej atmosferze. Odpowiednio zaplanowane i rozmieszczone oświetlenie zachęci do wspólnego spędzania czasu.

 

 

Przytulność oraz wydzielenie strefy relaksu powinny zapewnić nam lampy wiszące. Ciekawe wzory lamp, z pewnością przyciągną uwagę każdej osoby. Ich umiejętne rozmieszczenie nada wnętrzu harmonii i przyjaznego nastroju. Sprawi to że nie tylko domownicy, ale i goście będą czuć się swobodnie.

Podobny obraz

https://studioled.pl/lampa-wiszaca-zuma-line-artemida-rld92193-5-nowoczesna-abazur-bialy-krysztalki.html

 

 

Tam gdzie nie możemy sobie pozwolić na lampy wiszące ze względu na zbyt niską powałę, idealnie sprawdzą się lampy sufitowe. Nie zawsze lampy wiszące są najlepszym rozwiązaniem. Czasami warto zrezygnować z nich na rzecz plafonów o ciekawych kształtach. Odpowiednio dobrane podkreślą charakter wnętrza.

Znalezione obrazy dla zapytania plafon azzardo

https://studioled.pl/lampa-wiszaca-luvia-azzardo-2172-6x-wykonana-jest-z-metalu-i-szkla-w-kolorze-chromu-podstawa-ma-ksztalt-okragly.html

 

 

Kiedy zdecydujemy się na kinkiety do salonu, pamiętajmy, że ich główną funkcją jest ozdoba ściany oraz dopełnienie głównego światła. Świetnie rozświetlą dalekie od głównego światła miejsca. Zrównoważą oświetlenie w salonie.

DIABLO BLACK azzardo

https://studioled.pl/kinkiet-diablo-white-azzardo-ab8074-1s-wykonana-jest-z-chromowanego-metalu-oraz-bialego-abazuru-z-najwyzszej-jakosci-materialu.html

 

Jak wyznaczyć strefę komfortu w wielkim salonie? Tu świetnie sprawdzą się lampy stołowe, ustawione po obu stronach kanapy. W przypadku mniejszych pomieszczeń postawmy taką lampkę na stoliku kawowym.

https://studioled.pl/lampa-stolowa-bella-clear-azzardo-ma-075s-bardzo-nowoczesny-charakter-klosz-wykonany-jest-z-akrylu.html

 

Ta sama koncepcja świetnie sprawdzi się  w przypadku lampy podłogowej, ustawionej przy fotelu czy sofy. Ciekawym rozwiązaniem są lampy podłogowe z dwoma źródłami światła. Jednym do czytania, a drugim z ciepłym abażurem. Dodatkowe światełko do czytania z możliwą regulacją strumienia światła, umili nam chwile relaksu.  

Podobny obraz

https://studioled.pl/lampa-podlogowa-zuma-line-antenne-floor-ts-090522f-whgo-nowoczesna-elementy-klosz-polokragly-bialy-wewnetrzna-strona-ma-kolor-zloty.html

 

https://studioled.pl/lampa-podlogowa-innocent-2l-biala-107048-markslojd-dwa-zrodla-swiatla-biala-skandynawska.html